Referencje

Przeczytaj już zamieszczone oraz dodaj swoją opinię o świadczonych przez nas usługach!

Opinie

Firma Szkol-Med prowadzona przez Pana Mateusz Kałuskiego przeprowadziła w lutym 2012 roku szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla pracowników Pracowni Protetycznej. Celem szkolenia było zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu pierwszej pomocy. Część praktyczna została przeprowadzona na profesjonalnym sprzęcie, doskonale imitującym poszkodowanego, co pozwoliło przećwiczenie czynności ratowania życia w zbliżonych warunkach do prawdziwych. Całe szkolenie pod względem merytorycznym, technicznym oraz organizacyjnym zostało przeprowadzone na wysokim poziomie.

Dorota Chacińska | Pracownia Protetyczna Dorota Chacińska

W ramach nawiązanej współpracy firma szkoleniowa Szkol-Med przeprowadziła kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. Prowadzone było w sposób profesjonalny, ciekawy, przez świetnie wykwalifikowanych instruktorów. Kurs oparty był na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku. Polecam firmę Szkol-Med, która zapewnia usługi na najwyższym poziomie, zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym.

Zbigniew Kopera | Polka Sp. z o.o.

W imieniu firmy Bytmet Sp z o.o. niniejszym pragniemy udzielić referencji Firmie Szkol-Med za wzorowe i profesjonalne podejście podczas Szkolenia z Pierwszej Pomocy, które odbyło się na terenie naszej firmy w dniu 18 grudnia 2013r. Szkolenie przeprowadzone było bardzo profesjonalnie. Trener prezentował wysokie kompetencje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, komunikatywność, umiejętny i zaangażowany sposób przekazywania rozległego zasobu wiedzy, wyzwalający aktywne uczestnictwo w realizacji programu. Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością polecamy firmę Szkol-Med jako partnera rzetelnego i profesjonalnego, godnego zaufania, podchodzącego do swoich zobowiązań z pełnym zaangażowaniem.

Anna Kronenberg | Bytmet Sp. z o.o.

Wurth Polska składa podziękowanie firmie Szkol-Med z siedzibą w Warszawie przy ul. Małej Łąki 23/6 za profesjonalne i pełne zaangażowania przygotowanie i przeprowadzenie kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dla pracowników naszej firmy. W trakcie szkolenia uczestnicy poznali zasady udzielania pierwszej pomocy, które następnie mogli przećwiczyć na fantomach szkoleniowych. W ocenie pracowników szkolenie dało im dużo wiedzy, którą mogą wykorzystać zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. W naszej współpracy z partnerami biznesowymi szczególnie cenimy sobie elastyczność działania, szybkość reakcji na zgłaszane uwagi i sugestie, terminowość realizacji. Polecamy firmę Szkol-Med jako godnego zaufania partnera, dysponującego profesjonalnym sprzętem i dobrą kadrą wykładowców. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala nam postrzegać firmę Szkol-Med jako partnera traktującego poważnie swoje zobowiązania wobec klienta, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo, elastycznego w stosunku do wymagań i życzeń klienta.

Małgorzata Toczeńska | Wurth Polska

W dniu 09.11.2013 firma Szkol-Med Mateusz Kałuski przeprowadziła szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowane prywatnie dla grupy 9-osobowej. Szkolenie ukierunkowane było głównie na pomoc dla noworodków, niemowląt i dzieci. Omówiona była również pierwsza pomoc osobom dorosłym. Materiały i prezentacja przygotowane zostały w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały. Główny nacisk prowadzący kładł na ćwiczenia praktyczne, pilnując przy tym abyśmy nie popełniali błędów. Wszystko tłumaczył fachowo i spokojnie. Dało się odczuć nie tylko posiadaną wiedzę, ale i pasję, zamiłowanie do pomocy innym i pracy ratownika medycznego. Serdecznie dziękujemy za szkolenie i życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej pracy.

Małgorzata Rejchert | -

Firma Szkol-Med w listopadzie 2015 roku przeprowadziła w siedzibie naszej firmy szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzone przez Pana Mateusz Kałuskiego składały się z części teoretycznej oraz praktycznej, co sprzyjało utrwalaniu zdobytej wiedzy. Prowadzący wykazał się wiedzą i doświadczeniem z zakresu pierwszej pomocy. Dużą zaletą kursu było prowadzenie go w odniesieniu do realnych sytuacji, co poprzez pobudzenie wyobraźni uczestników ułatwiło i przyspieszyło przyswajanie wiedzy. W związku z powyższym z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Szkol-Med jako firmę godna polecenia w zakresie prowadzenia szkoleń pierwszej pomocy.

Dorota Krawczyk | Parama Group

Nasza kadra nauczycielska przeszła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy pod nadzorem pana Mateusza Kałuskiego we wrześniu 2016 roku. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, dokładności i rzetelności przeprowadzonego warsztatu. Mamy poczucie, że nauczyciele zdobyli niezbędną wiedzę i wyrobili w sobie pożądane odruchy w reakcji na niebezpieczne zdarzenia z udziałem dzieci. W ich pracy takie umiejętności są szczególnie cenne. Dziękujemy za pełne zaangażowania i konstruktywne szkolenie.

Ada Olbrycht | Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w Warszawie

W październiku 2016 r. firma Szkol - Med przeprowadziła szkolenie naszych pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
W imieniu Aviomet Sp. z o.o. składamy podziękowania Panu Mateuszowi Kałuskiemu za zaangażowanie i profesjonalną współpracę. Bardzo cenne dla nas było przeprowadzenie audytu oraz pomoc w skompletowaniu zaleconego sprzętu do udzielania pierwszej pomocy, a także wyposażenie apteczek.
W związku z powyższym rekomendujemy firmę Szkol - Med jako firmę godną polecenia.

Iwona Kumoch, PB-P Aviomet Sp. z o.o. , Warszawa 21.11.2016

PB-P Aviomet Sp. z o.o. | PB-P Aviomet Sp. z o.o.

Dodaj opinię
 • Zarezerwuj termin szkolenia lub zadzwoń +48 507 221 905

 • Zaufali nam
  Slider 3
  Slider 4
  Slider 5
  Slider 6
  Slider 7
  Slider 8
  Slider 9
  Slider 10
  Slider 11
  Slider 12
  Slider 13
  Slider 14
  Slider 15
  Slider 16
  Slider 17
  Slider 18
  Slider 19
  Slider 21
  Slider 23
  Slider 25
  Slider 26
  Slider 27
  Slider 28
  Slider 29
  Slider 31
2020 © Mateusz Kałuski | Małej Łąki 23 | Warszawa 02-793 | biuro@szkolenia-med.pl
do góry