Oferta

Ze względu na tematykę, podzieliliśmy naszą ofertę na trzy rodzaje szkoleń oraz usługę doradztwa w zakresie oceny ryzyka i pierwszej pomocy. Każdy typ szkolenia może zostać w pełni dostosowany do potrzeb Państwa firmy, jej pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi programami kursów.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem za pośrednictwem formularza online.

  Doradztwo w zakresie oceny ryzyka i pierwszej pomocy.

  Identyfikacja zagrożeń oraz odpowiedni dobór i szybka dostępność do sprzętu medycznego mają kluczowe znaczenie dla zdrowia - poszkodowanego w wyniku urazu lub nagłego zachorowania - pracownika.

  Kurs podstawowy

  Oferowany przez nas kurs podstawowy pierwszej pomocy pozwoli nabyć uczestnikom najważniejsze umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zdobyć praktyczną i nieocenioną w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia wiedzę. Szkolenie prowadzone jest w formie ćwiczeń praktycznych uzupełnianych częścią teoretyczną. Podczas zajęć praktycznych uczestnicy mają okazję wielokrotnie przećwiczyć omawiane algorytmy postępowania. 

  Kurs pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych

  W trakcie kursu szkolimy, jak postępować w sytuacji wypadku komunikacyjnego oraz jak pomóc poszkodowanej osobie. Uczymy także, jak poprawnie powiadamiać odpowiednie służby oraz zadbać o bezpieczeństwo własne i pozostałych uczestników na miejscu zdarzenia. Kurs dedykowany jest dla pracowników wykorzystujących pojazdy do codziennej pracy oraz dla szkół nauki jazdy.

  Kurs udzielania pierwszej pomocy dzieciom

  Uczestnicy naszego szkolenia poznają najważniejsze aspekty udzielania pierwszej pomocy dzieciom, dowiadują się, jak zapewnić swoim najmłodszym podopiecznym optymalne środki bezpieczeństwa, zabezpieczając ich najbliższe otoczenie - np. dom, przedszkole czy żłobek - czy poznając kluczowe różnice pomiędzy pierwszą pomocą udzielaną dzieciom, a dorosłym. 

 • Zarezerwuj termin szkolenia lub zadzwoń +48 507 221 905

 • Zaufali nam
  Slider 3
  Slider 4
  Slider 5
  Slider 6
  Slider 7
  Slider 8
  Slider 9
  Slider 10
  Slider 11
  Slider 12
  Slider 13
  Slider 14
  Slider 15
  Slider 16
  Slider 17
  Slider 18
  Slider 19
  Slider 21
  Slider 23
  Slider 25
  Slider 26
  Slider 27
  Slider 28
  Slider 29
  Slider 31
2019 © Mateusz Kałuski | Małej Łąki 23 | Warszawa 02-793 | biuro@szkolenia-med.pl
do góry